דף הבית מפת אתר צור קשר
עורך דין
עורך דין לסוגיה המשפטית שלך - 072-338-4317

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
עורך דין!שם : טלפון : עיר :
 

 
עורך דין מתמחה בסוגיה המשפטית הרצויה לכם
עורך דין לפי התמחות
עורך דין התמחויות המשרדפליליעורך דין התמחויות המשרדהתעללות מיניתעורך דין התמחויות המשרדצו הרחקה
עורך דין התמחויות המשרדאלימות במשפחהעורך דין התמחויות המשרדאונסעורך דין התמחויות המשרדמחיקת רישום פלילי
עורך דין התמחויות המשרדהטרדה מיניתעורך דין התמחויות המשרדהטרדה מאיימתעורך דין התמחויות המשרדהלבנת הון

עורך דין פלילי באשדוד

אישום פלילי הינו דבר בלתי נעים כלל, לאישום פלילי קיימות השלכות רבות על העתיד של הנאשם.
מידי יום מגיעים למשרד עורך דין פלילי באשדוד אנשים אשר הסתבכו בפלילים ללא כוונתם לכך.
פנייה לעורך דין פלילי באשדוד תתרום רבות להגנתכם ולקבלת הזכויות המגיעות לכם על פי חוק.

מתי לפנות לעורך דין פלילי באשדוד?

מומלץ ליצור קשר עם עורך דין פלילי באשדוד כבר מההסתבכות הראשונית, במעמד חקירתכם במשטרה. יש לכם את הזכות לשמור על שתיקה ולבקש להתקשר למשרד עורך דין פלילי באשדוד. התערבותו של עורך דין פלילי באשדוד בזמן קרוב למקרה האישום, הינה הדרך היעילה ביותר להגנת הנאשם ומסייעת לסגירת התיק.

בפנייתכם לעורך דין פלילי באשדוד הוא ישאל אתכם פרטים על המקרה בו הסתבכתם, לאחר שהוא יבין במה מדובר הוא ייעץ לכם איך וכיצד לפעול. הוא יסביר לכם את זכויותיכם על פי חוק לפי המצב בו אתם נמצאים, אם כחשודים, עצורים או נחקרים.

עורך דין פלילי באשדוד יפעל להגנתו המירבית של הנאשם וייצג אותו בחקירה משטרתית ובדיונים בבית המשפט.
ההליך הפלילי הינו הליך מורכב הנמשך זמן רב, כאשר תפנו למשרד עורך דין פלילי באשדוד תוכלו לדעת את הזכויות המגיעות לכם על פי חוק. במקרים רבים מואשמים שנחקרו במשטרה ושוחררו לביתם, קיבלו לאחר מספר חודשים מכתב אשר מסביר כי התיק נגדם נמצא בהליך פלילי בו יוגש כתב אישום נגדם, או בתיק פתוח במשטרה.
תפקידו של עורך דין פלילי באשדוד הינו ללוות את תיק החקירה ולוודות את מהלך סגירת התיק במשטרה.

עורך דין פלילי באשדוד להגנה מירבית:

קיימים מקרים רבים של מואשמים אשר חפים מפשע, אם על ידי טעות או הפללתם בכוונה תחילה.
תפקידו של עורך דין פלילי באשדוד להוכיח את חפותם של נאשמים אלו, בכדי שלא יהיה להם רישום פלילי בגיליונם, אשר יפגע בהם, בבני משפחתם ובהמשך החיים. קיימים מצבים בהם הנאשמים היו בטוחים שהעניין נסגר לאחר חקירה משטרתית, כאשר מגיע לביתם כתב אישום נגדם, נאשים אלו גילו כי הם לו מיצו את זכויותיהם המגיעות להם על פי חוק. מצבים אלו יותר קשים להגנה מכיוון שברוב המקרים הנאשמים לא הגנו על עצמם מספיק טוב בחקירה הראשונית, עורך דין פלילי באשדוד יפעל להגנת הנאשם תוך כדי שימוש בדברים שנאמרו בחקירה.

נאשמים שנחקרו במשטרה, עליהם לוודות כי תיק החקירה נגדם נסגר לחלוטין, אם הוחלט על הגשת כתב אישום נגדם רצוי להפנות את התיק לטיפולו של עורך דין פלילי באשדוד אשר יסייע להגנתם המלאה.

משרדו עורך דין פלילי באשדוד יפעל בכל האמצעים הנמצאים בחוק, בכדי לא לאפשר לפתוח תיק פלילי ללקוחותיו הנאשמים בפליליים. עורך דין פלילי באשדוד מתמחה ובעל ניסיון רב בעבירות אלימות, סמים, רכוש, צווארון לבן, איומים, תקיפות, פציעות, דקירות, גניבה, אחזקת סכין, השגת גבול, אחזקת רכוש גנוב, מקרי שוד, זיופים, הפרת אמונים, האזנות סתר, הטרדות ועוד...

פנייה לעורך דין פלילי באשדוד בסמוך למקרה הינה הדרך הטובה ביותר להגנתכם מפני אישום פלילי הפוגע בהמשך חיים תקינים. בכל מקרה בו הסתבכת בפלילים, הופנית לחקירה במשטרה בעקבות חשד באישום פלילי, פנה לעורך דין פלילי באשדוד להגנתך המרבית.
מלאו פרטיכם למעלה באתר תוך זמן קצר תקבלו סיוע של עורך דין פלילי .

נייד : 072-338-4317

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני!