דף הבית מפת אתר צור קשר
עורך דין
עורך דין לסוגיה המשפטית שלך - 072-338-4317

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
עורך דין!שם : טלפון : עיר :
 

 

עורך דין פלילי

אחד מהפעולות השגרתיות שמבצע עורך דין פלילי היא מחיקת רישום פלילי. הכוונה למקרים אשר בהם מדובר על רישום פלילי שלא הגיע לכדי הגשת כתב אישום, אלא רק נרשם ברקורד רישום פלילי.

עורך דין פלילי באשדוד

נאשמים שנחקרו במשטרה, עליהם לוודות כי תיק החקירה נגדם נסגר לחלוטין, אם הוחלט על הגשת כתב אישום נגדם רצוי להפנות את התיק לטיפולו של עורך דין פלילי באשדוד אשר יסייע להגנתם המלאה.
עורך דין מתמחה בסוגיה המשפטית הרצויה לכם
עורך דין לפי התמחות
עורך דין התמחויות המשרדפליליעורך דין התמחויות המשרדהתעללות מיניתעורך דין התמחויות המשרדצו הרחקה
עורך דין התמחויות המשרדאלימות במשפחהעורך דין התמחויות המשרדאונסעורך דין התמחויות המשרדמחיקת רישום פלילי
עורך דין התמחויות המשרדהטרדה מיניתעורך דין התמחויות המשרדהטרדה מאיימתעורך דין התמחויות המשרדהלבנת הון

מחיקת רישום פלילי

יש לכם תיק פלילי? עורך דין פלילי מתמחה בפלילים יוכל לסייע לכם במחיקת רישום פלילי. אם עדיין לא פתחו כנגדכם תיק פלילי, רצוי לפנות לעורך דין פלילי כבר מהיותכם במעמד חקירה במשטרה. אתם רשאים לבקש לתת עדות רק בליווי עורך דין פלילי - וודאו כי בקשה זו נרשמה במשטרה.
עורך דין פלילי המייצג אתכם בתיק ידרוש לביטול הרישום או מחיקת רישום פלילי מתיקכם.

מחיקת רישום פלילי ע"י עורך דין פלילי:

לעורך דין פלילי יש את הכלים הנכונים שרכש עם השנים, הוא יכול לסייע לכם בכל שלב בו אתם נמצאים אם כחשודים, נחקרים או מואשמים. הוא יסייע לכם בהליך מחיקת רישום פלילי, הוא ייעץ ויכוון אתכם בצורה מקצועית ביותר טרם חקירתכם במשטרה, ילווה אתכם במהלך החקירה, ישחרר ממעצר, ייצג אתכם בהליכי שימוע לפני הגשת כתב אישום כנגדכם. ינהל הסדר טיעון, ינהל הוכחות בבית משפט, יפעל לסגירת התיק הפלילי, לבקשת עיכוב הליכים משפטיים, למחיקת רישום פלילי, לבקשת חנינה ועוד...

מחיקת רישום פלילי במשטרה:

לקוחות רבים פונים לעורך דין לפעול בהליך מחיקת רישום פלילי, זאת מכיוון שהמעסיקים מבקשים להציג מסמך
המתעד כי אין רישום פלילי במשטרה. בכדי להתקבל למקום עבודה טוב ובמקום מסודר עליכם להציג עבר נקי
ללא רישום פלילי .

כאשר אנו מדברים על רישום פלילי, אנו מדברים על רישום אשר מתועד במאגר הממוחשב של המשטרה, בו רשום כל הליך משטרתי שהתבצע מולכם. אם מדובר בחקירה במשטרה, בעיכוב לצורך חקירה, בעבירה קלה שנעשתה לפני שנים רבות והביאה למעצר או לחקירה. זאת אומרת שגם במקרים בהם לא נערך הליך פלילי, לא היה כתב אישום כנגדכם, לא הובאתם לדיון או להרשעתכם, רישומכם הפלילי לא ימחק, הוא ימשיך להופיע ברישום גיליונכם. לפי כך רצוי לפעול למחיקת רישום פלילי מגיליונכם.

כל אדם יכול להגיש בקשה לקבלת גיליון רישום פלילי, עליו לשלם אגרה בדואר ולמלא את פרטי הבקשה ולהציג ת"ז. הוא יקבל עותק של הגיליון לביתו. לאחר קבלת הגיליון יבדוק אם קיים רישום פלילי, אם כן, יוכל לפנות לעורך דין פלילי למחיקת רישום פלילי במשטרה.

רישום פלילי גם אם הוא קטן ביותר מהווה כתם בעברו של האדם, כתם זה מונע מאדם זה להתקבל לעבודות מסודרות אשר מבקשות לעיין בגיליון רישום פלילי במשטרה. אם יש לכם רישום פלילי פנו לעורך דין מתמחה בפלילי שידרוש עבורכם מחיקת רישום פלילי.

מחיקת רישום פלילי התיישנות:

רבים אינם מודעים לכך שגם כאשר עוברת תקופת ההתיישנות של הרישום הפלילי, התיק אינו נסגר באופן אוטומטי.
אמנם ההרשעה נמחקת, אך לא לגמרי, לאחר שהגיעה תקופת ההתיישנות ההרשעה נראית למספר מצומצם של גופים שמעוניינים לקבל מידע אודות עברם הפלילי. לפי כך קיימת חשיבות מירבית לפתוח בהליך מחיקת רישום פלילי על ידי עורך דין המתמחה בפלילי.

מחיקת רישום פלילי צבאי:

עורך דין פלילי פועל להליך מחיקת רישום פלילי בבתי הדין הצבאיים, העו"ד הינו מייצג חיילים בשירות סדיר אשר נמצאים בשירות חובה ובשירות קבע וחיילים בשירות מילואים, העו"ד מייצג את החייל בכל שלבי הייעוץ בחקירת מצ"ח, בביקור הלקוח בתא המעצר ומייצוגו בדיונים בכל בתי הדין הצבאיים בארץ. למחיקת רישום פלילי צבאי, פנו לעורך דין פלילי.

עורך דין פלילי ישתמש בכל כישוריו למחיקת רישום פלילי מגיליונכם בעזרת מקצועיותו וניסיונו הרב. עורך דין פלילי הינו מתמקצע רק בתחום הפלילי על כך הוא יודע לקרוא את החומר בקלות ולהתנהל טוב ובהתאם להליך המשפטי. בהליך מחיקת רישום פלילי נדרש ידע וניסיון רב, לכן רצוי להתנהל מול עורך דין פלילי בקיא ומנוסה.

העו"ד מעניק ליווי צמוד בכל שלבי ההליך הפלילי - מחיקת רישום פלילי, חקירה, חשוד, עצור, עיכוב הליכים, בקשת חנינה...
לפנייה לעורך דין פלילי להליך מחיקת רישום פלילי מלאו פרטיכם למעלה באתר ועורך דין פלילי יחזור אליכם בהקדם.

נייד : 072-338-4317

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני!