דף הבית מפת אתר צור קשר
עורך דין
עורך דין לסוגיה המשפטית שלך - 072-338-4317

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
עורך דין!שם : טלפון : עיר :
 

 
עורך דין מתמחה בסוגיה המשפטית הרצויה לכם
עורך דין לפי התמחות
עורך דין התמחויות המשרדנזיקיןעורך דין התמחויות המשרדאובדן כושר עבודהעורך דין התמחויות המשרדתביעת ביטוח
עורך דין התמחויות המשרדרשלנות רפואיתעורך דין התמחויות המשרדתאונת עבודהעורך דין התמחויות המשרדהוצאת דיבה
עורך דין התמחויות המשרדמימוש זכויות רפואיותעורך דין התמחויות המשרדתביעת ביטוח לאומיעורך דין התמחויות המשרדלשון הרע

מימוש זכויות רפואיות – כדאי לכם!

מי זכאי לדרוש היום מימוש זכויות רפואיות? את מי תובעים כדי לדרוש זכויות רפואיות? האם אפשר להגדיל את הזכויות מקץ תקופה מסוימת? אם אתם נקלעתם למצב שבו אתם זקוקים למימוש של זכויות רפואיות - ככל הנראה מצבכם הפיזי לא קל, ואולי אף מצבכם הנפשי לא פשוט. לכן אתם חייבים את העזרה המקצועית ביותר של עורך דין מומחה בתחום.

עורך דין שמומחה במימוש זכויות רפואיות, ידאג שאתם תקבלו את מלוא הפיצויים שמגיעים לכם כחוק. אתם לא תאמינו כמה זכויות מגיעות לכם, לא משנה על איזה מפגע מדובר. בואו לראות איך התהליך כולו מתנהל.

תביעת מימוש זכויות רפואיות ע"י עורך דין

להליך התביעה של מימוש זכויות רפואיות בעזרת עורך הדין שלכם, יש כמה שלבים שכדאי וראוי להכיר. בשלב הראשון צריך להבין את מי תובעים. השאלה הזו תלויה כמובן בגורם שהוביל למצב שלכם - האם אתם נפגעי תאונת עבודה? האם יש לכם מחלת מקצוע? האם עברתם תאונת דרכים?

אם ניקח את המקרה הקלאסי (והמצער) של תאונת דרכים, נוכל לראות בקלות את השאלות שעולות - עברתם תאונת דרכים כשהייתם בדרך ממקום העבודה, לפגישה שאליה נשלחתם. לצערכם עברתם תאונה, ואתם סובלים מפציעה מתמשכת. אז את מי תובעים - האם את חברת הביטוח של הנהג שאחראי לתאונה? האם אתם תובעים את מקום העבודה שלכם כי מדובר בתאונת עבודה? או שאולי אתם תובעים את ביטוח לאומי כדי לקבל את הזכויות שלכם?

פעמים רבות - כל התשובות הללו הן נכונות. מצד אחד מדובר בתאונת עבודה לכל דבר. המשמעות של זה היא שמגיע לכם לקבל פיצויים שונים מהמעסיק שלכם במהלך הימים הראשונים לאחר התאונה - קבלת חלק מהמשכורת שלכם במשך 30 יום. גם חברת הביטוח צריכה לממן את הטיפול הרפואי, כמתחייב בתנאי הפוליסה ניתן להבטיח זאת על ידי תביעת מימוש זכויות רפואיות עם עורך דין המתמחה בנזיקין.

החוק קובע כי במקרים של תאונות עבודה, המעסיק מפסיק לשלם מקץ 30 יום, ולאחר מכן ביטוח לאומי אמור לשלם לכם את הקצבה שמגיעה לכם כחוק, בהתאם לחומרת התאונה שעברתם, ומידת חוסר התפקוד שלכם. אלא שבמציאות כמו שאתם יודעים - המעסיק עלול לטעון שזו לא תאונת עבודה, כי הייתם מחוץ למקום העבודה, וביטוח לאומי בכלל יטענו שבגלל שהמעסיק לא מכיר בכם כנפגעי עבודה גם הם לא צריכים לשלם לכם קצבה. לכן חשוב להגיש תביעה מפורטת, כולל פירוט מלא של מצבכם, והסיטואציה שבה נחשפתם למפגע.

הדגישו תמיד את הגורם שנשא באחריות לתאונה, ואת המסגרת שבה פעלתם. יש בהחלט מקרים, שבהם ביטוח לאומי ידחה את התביעה שלכם. אלו הם מקרים מצערים, אבל הם בהחלט מתרחשים. לעתים ביטוח לאומי יכיר רק באופן חלקי בתביעה, וישלם לכם קצבה מופחתת. במצב כזה, אתם יכולים להגיש תביעה משפטית נגד ביטוח לאומי בבית הדין לעבודה - פעמים רבות עצם הגשת התביעה יגרום לביטוח לאומי לדון מחדש במצבכם, אך יש מקרים שבהם הם בהחלט יתייצבו מולכם בבית המשפט.

נושא מוכר שכך מתנהל בביטוח לאומי הוא: פריצת דיסק אחוזי נכות בביטוח לאומי. שבו הנפגע מקבל רק חלק מזכויותיו, למרות היקף הנזק שבו הנפגע סובל, הן בעבודתו והן בפן הנפשי.

עוד בנושאים הללו, רשלנות רפואית בניתוחים, לידות וילדים. היכנסו למאמר המלא כאן ודעו את זכויותיכם.

 

לסיכום - מימוש זכויות רפואיות

כמו שאתם רואים, מימוש הזכויות הרפואיות שלכם הוא לא תהליך פשוט. אדם בריא אולי יכול לרוץ ולהגיש תביעות ואף להיכנס לוויכוחים משפטיים, אולם גם כך מצבכם לא מזהיר. לכן חשוב מאד שכבר בשלבים הראשונים תשכרו את השירות של עורך דין מוצלח, בעל מומחיות בדיני עבודה, ובהגשת תביעות מול ביטוח לאומי וגורמים נוספים. כך תוכלו להבטיח שאתם תקבלו את הפיצויים המלאים, תוכלו לקבל טיפול רפואי מוצלח, ואף לרכוש כלים ומיומנות להמשיך לתפקד בחייכם.
תביעת מימוש זכויות רפואיות חייגו: 072-338-4317.

נייד : 072-338-4317

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני!