דף הבית מפת אתר צור קשר
עורך דין
עורך דין לסוגיה המשפטית שלך - 072-338-4317

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
עורך דין!שם : טלפון : עיר :
 

 
עורך דין מתמחה בסוגיה המשפטית הרצויה לכם
עורך דין לפי התמחות
עורך דין התמחויות המשרדדיני תעבורהעורך דין התמחויות המשרדדיני עבודהעורך דין התמחויות המשרדהוצאה לפועל
עורך דין התמחויות המשרדדיני במשפחהעורך דין התמחויות המשרדמשפט אזרחיעורך דין התמחויות המשרדמקרקעין
עורך דין התמחויות המשרדפליליעורך דין התמחויות המשרדמסחריעורך דין התמחויות המשרדנזיקין

עורך דין בראשון לציון :

עורך דין בראשון לציון מתמחה בדיני משפחה- עורך הסכמי ממון, ירושות, צוואות, גירושין, משמורת ילדים, דמי מזונות, אלימות במשפחה ועוד...

עריכת הסכם ממון טרום נישואים על ידי עורך דין בראשון לציון אשר מתמחה בדיני משפחה, יחסוך לכם את אי הנעימות העתידית בעת קבלת ההחלטה לפירוק הזוגיות, יחסוך סכסוכים משפחתיים וזמן רב על דיונים משפטיים. כאשר בני הזוג עורכים הסכם ממון על ידי עורך דין בראשון לציון, הם יוכלו להחליט בהסכם איזה חלק כל אחד יקבל לאחר פירוד בני הזוג, הסכם זה הינו הסכם טוב במקרים של הבדלי מעמד, לדוגמא אם אדם בעל נכסים רבים מחליט להתחתן עם בחורה שאין בידה פרוטה, לאחר גירושין אם לא ערך הסכם ממון הוא יצטרך להתחלק איתה באופן שווה, או להוכיח אחרת.

כאשר אדם זה פונה לעריכת הסכם ממון על ידי עורך דין בראשון לציון שמתמחה בהסכם ממון ודיני משפחה, יגן על רכושו טרם נישואיו, כך שהוא ייתן לבת זוגתו נכסים שיחליט ולא חלוקה שווה לפי חוק. מקרה כזה יכול גם להיות בהיפוכו, כאשר הבחורה היא בת הנכסים והגבר ללא כלום. בעריכת הסכם ממון ההחלטות מתבצעות ע"י משא ומתן, בהגיעכם לעורך דין בראשון לציון הוא יפעל להגנת רכוש הצדדים ולהגעת החלטה על חלוקה המתאימה לשני בני הזוג תוך שמירה זה על כבודה של זו וההיפך.

עריכת הסכם ממון אצל עורך דין בראשון לציון לפני הנישואין תורמת רבות לשקט הנפשי של בני הזוג, כאשר כל אחד יודע במקרה של גירושין יודע אם מה הוא יוצא בסופו של דבר, זוגות רבים שעשו הסכם ממון לפני הנישואין, לאחר גירושין שומרים על קשר טוב יותר, מכיוון שלא הוקמו מריבות וסכסוכים על הנכסים בין הצדדים.

החלטתם להתגרש פנו לעורך דין בראשון לציון:

לאחר הגעה להחלטה הקשה מאוד להתגרש , עליכם לפנות בהקדם לעורך דין בראשון לציון בכדי שהוא ינהל עבורכם את המשא ומתן על ההחלטה כיצד לחלק את הרכוש ביניכם, על הסכם משמורת הילדים, סכום המזונות לתשלום ועוד... זוגות אשר נמצאים בהליכי גירושין, הליך אשר יכול להיות מאוד ארוך ומייגע בעקבות דיונים שנמשכים שנים רבות מאוד. הבחירה בעורך דין בראשון לציון שייצג אתכם הינה החלטה חשובה מאוד לתוצאות, עורך דין בראשון לציון יודע כיצד להתמודד עם בעיות משפחתיות ומספק את הפיתרון המתאים בכל שלב בהליך הגירושין.

משרד עורך דין בראשון לציון:

בפנייתכם למשרד עורך דין בראשון לציון המתמחה בדיני משפחה, אתם חוסכים בזמן מכיוון שעורך דין בראשון לציון מתמחה בדיני משפחה ואינו צריך לבזבז זמן על לימוד הנושא. יש בידיו את הכלים המתאימים להתמודד עם כל בעיה שתצוץ בדיני משפחה.

כאשר אתם מגיעים למשרד עורך דין בראשון לציון הוא ידרוש לקבל מידע אודות המקרה, יאבחן את הבעיה הנתונה, העורך דין בראשון לציון יציע דרכים לפעולות אפשריות, ביחד תחליטו כיצד לפעול לאחר שהעורך דין בראשון לציון יסביר לכם מהן התוצאות שיכולות להיות על כל פעולה שתנקטו. למשרדו של עורך דין בראשון לציון כדאי להגיע עוד מההחלטה הראשונית להתגרש, בכדי שתפעלו ביחד בהקדם עוד לפני החמרת המצב. עורך דין בראשון לציון הינו מתמחה בדיני משפחה, הוא יסייע ללקוח באיסוף המידע הנדרש עוד לפני התחלת ההליך המשפטי בבית המשפט בכדי למנוע בעיות עתידיות.

עורך דין בראשון לציון יאבחן את הבעיה של הלקוח, יחליט ביחד איתו על דרכי הפעולה בתיק, העורך דין בראשון לציון יפעל להגנת הלקוח, ייצג אותו בדיוני בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני, בהליך גירושין מדובר בהליך אשר אינו קל כלל לבני המשפחה ובמיוחד לא לילדי בני הזוג אשר תלויים בהחלטות הנעשות. לכן קיימת חשיבות רבה לעבוד עם עורך דין בראשון לציון, שיעדכן אתכם בכל ההחלטות החשובות בהליך הגירושין ויפעל להגנתכם המרבית.

עורך דין בראשון לציון מתמחה בהליכי גישור:

בני זוג רבים מגיעים לבית משפט, הדיונים הם ארוכים ומסורבלים, צוברים מריבות וסכסוכים מיותרים בין בני משפחה, לפי כך עורך דין בראשון לציון מציע לבני הזוג בהתחלה לנהל משא ומתן לגישור בין בני הזוג. לביצוע החלטה על הסדר ביניהם ללא צורך בהגעה לבית משפט, הליך גישור יחסוך לבני הזוג הוצאות משפטיות ובזבוז זמן רב.

במהלך משא ומתן בין הצדדים עורך דין בראשון לציון יעשה את כל הנדרש בכדי להגן על זכויות הלקוח, לעיתים בויתור קל על דברים שוליים ניתן לחסוך זמן רב והוצאות מרובות. הליך גישור בין בני הזוג אצל עורך דין בראשון לציון הינו הליך מורכב שיש לו השלכות על המשך חייהם של בני הזוג וילדי המשפחה לפי כך רצוי מאוד לפנות לעורך דין בראשון לציון אשר מתמחה בדיני משפחה.

בני זוג הנמצאים במהלך גירושין או בהחלטה להתגרש, בני זוג הזקוקים לניהול משא ומתן, אם קיימת אלימות במשפחה, עורך דין בראשון לציון מתמחה בדיני משפחה ישמח לעזור לכם בכל בעייה משפחתית. או עורך דין בראשון לציון לתחום אחר מלאו פרטיכם לאיתור עורך דין העוסק בתחום לו אתם נזקקים בכדי שיביא לכם את הפתרון לבעיה בה אתם נמצאים. בהצלחה.

נייד : 072-338-4317

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני!