דף הבית מפת אתר צור קשר
עורך דין
עורך דין לסוגיה המשפטית שלך - 072-338-4317

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
עורך דין!שם : טלפון : עיר :
 

 

עורך דין גירושין

עורך דין גירושין, מומחה ומנוסה בדיני משפחה, יספק לכם מענה מקצועי וסיוע משפטי נרחב ישקל עליכם את התהליך כולו, באספקט המקצועי, ואפילו בזה הרגשי. התזמון חשוב. נקטו פעולה עכשיו.

עורך דין גירושין בראשון לציון

ניסחתם הסכם? הראו אותו לעורך הדין הגירושין שלכם, שיוכל לבדוק האם באמת מדובר בהסכם הוגן, שמחלק את הרכוש כפי שצריך, וקובע את המשמורת על הילד ואת תשלום המזונות של הצד השני בצורה שלא פוגעת בכם.
עורך דין מתמחה בסוגיה המשפטית הרצויה לכם
עורך דין לפי התמחות
עורך דין התמחויות המשרדגירושיןעורך דין התמחויות המשרדדמי מזונותעורך דין התמחויות המשרדידועים בציבור
עורך דין התמחויות המשרדהסכם ממוןעורך דין התמחויות המשרדחלוקת רכושעורך דין התמחויות המשרדמשמורת ילדים
עורך דין התמחויות המשרדירושהעורך דין התמחויות המשרדצוואהעורך דין התמחויות המשרדגישור גירושין

עורך דין גירושין בראשון לציון

החלטתם שאתם מתגרשים. חשוב להבין שתהליך הגירושין, הוא תהליך שבאופן כללי הוא לא פשוט לאף בן זוג, לא משנה מהן הנסיבות אשר מובילות לגירושין. כבר בשלב הראשון שבו קיבלתם את ההחלטה להתגרש, בין אם מדובר על החלטה משותפת או החלטה חד צדדית, חשוב מאד שתיצרו קשר עם עורך דין גירושין בראשון לציון או עורך דין המתמחה בגירושין הקרוב לאזור מגוריכם. אם אתם גרים בראשון לציון והסביבה - זה האדם שיוכל לסייע לכם בתהליך כולו, ברגעים הקלים והקשים, ילווה אתכם ויספק לכם סיוע מקצועי הן בצד המשפטי ובהרבה מקרים הן בצד הרגשי.

עורך דין גירושין בראשון לציון - דעו את זכויותיכם

דורש עבורכם את מה שמגיע לכם חשוב מאד להבין, כי עורך דין גירושין בראשון לציון יכול לייצג כל אחד מהצדדים, ולדאוג שהוא יקבל את מה שמגיע לו, ומצד שני - שהצד שמנגד לא ינסה להתחמק מהחובות שלו. גם אם נראה לכם שתצליחו להגיע להסדר ללא בית משפט, חשוב מאד שתעבדו בצמוד אל עורך דין גירושין בראשון לציון.

ניסחתם הסכם? הראו אותו לעורך הדין הגירושין שלכם, שיוכל לבדוק האם באמת מדובר בהסכם הוגן, שמחלק את הרכוש כפי שצריך, וקובע את המשמורת על הילד ואת תשלום המזונות של הצד השני בצורה שלא פוגעת בכם. כמובן שיש מקרים שבהם עורך דין גירושין בראשון לציון ייצג אתכם בבית המשפט, ויש כמובן חשיבות גם לייצוג בבית הדין לענייני משפחה במידה והחלטתם לתבוע את הצד השני.

משרד עורך דין גירושין בראשון לציון - עריכת הסכם גירושין

בואו לפתור מראש את כל הבעיות, אחד מהיתרונות המרכזיים בפניה אל עורך דין גירושין בראשון לציון, הוא שהוא יכול לפתור לכם מראש את הבעיות שיצוצו אחר כך בתהליך שמתקיים אחרי הגירושין - כל ויכוח על המשמרות של הילדים, כל ויכוח על תשלום המזונות או על העברת נכסים - הכל יוכל להיפתר בקלות , כל עוד יש לצדכם עורך דין המתמחה בדיני משפחה ומייצג לקוחות רבים בתחום הגירושין שידע לייצג אתכם ואת העמדה שלכם כפי שצריך.

עורך דין גירושין בראשון לציון הסכם גירושין למען הסדר הטוב - כיום גם, מקובל אצל זוגות רבים לכתוב הסכם גירושין אצל עורך דין, מה שמונע ביקור בבתי משפט ומסיים את התהליך בצורה הנעימה ביותר עד כמה שניתן.

עורך דין גירושין בראשון לציון - גישור

לצערנו הרב בעת הליך הגירושין נוצרים סכסוכים רבים בין בני הזוג אשר החליטו לפרק את הזוגיות, לפעמים הפיתרון טמון בשיחה והבנת שני הצדדים ע"פ שהפער הינו גדול בין רצונותיהם המתח והכעס המלווה את הסכסוך הוא כה עצום. ניתן לפתור סכסוכים קשים ע"י גישור!

עורך דין גירושין בראשון לציון מתמחה בגישור בין הצדדים, כאשר ישנם ילדים המעורבים במערכת הזוגית רצוי לשקול גישור להפגת המתח בין ההורים וזאת עם התחשבות בילדים אשר אינם בחרו בפירוק הזוגיות.

להמשך קריאה עורך דין גירושין בראשון לציון.

נייד : 072-338-4317

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני!