דף הבית מפת אתר צור קשר
עורך דין
עורך דין לסוגיה המשפטית שלך - 072-338-4317

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
עורך דין!שם : טלפון : עיר :
 

 

עורך דין גירושין

עורך דין גירושין, מומחה ומנוסה בדיני משפחה, יספק לכם מענה מקצועי וסיוע משפטי נרחב ישקל עליכם את התהליך כולו, באספקט המקצועי, ואפילו בזה הרגשי. התזמון חשוב. נקטו פעולה עכשיו.

עורך דין גירושין בראשון לציון

ניסחתם הסכם? הראו אותו לעורך הדין הגירושין שלכם, שיוכל לבדוק האם באמת מדובר בהסכם הוגן, שמחלק את הרכוש כפי שצריך, וקובע את המשמורת על הילד ואת תשלום המזונות של הצד השני בצורה שלא פוגעת בכם.
עורך דין מתמחה בסוגיה המשפטית הרצויה לכם
עורך דין לפי התמחות
עורך דין התמחויות המשרדגירושיןעורך דין התמחויות המשרדדמי מזונותעורך דין התמחויות המשרדידועים בציבור
עורך דין התמחויות המשרדהסכם ממוןעורך דין התמחויות המשרדחלוקת רכושעורך דין התמחויות המשרדמשמורת ילדים
עורך דין התמחויות המשרדירושהעורך דין התמחויות המשרדצוואהעורך דין התמחויות המשרדגישור גירושין

עורך דין גירושין – סוף אחר

מתגרשים? חילוקי הדעות רק הולכים ומתעצמים, שלא לדבר על העומס הרגשי המונח על כתפיכם וליבכם?
אם אינכם מסוגלים להגיע לפשרה והסכמה בנושאים שיקרבו אתכם לחתימה על הסכם הגירושין, או אינכם אפילו קרובים לכך, מומלץ מאד לא לעבור זאת לבד.

עורך דין גירושין, מומחה ומנוסה בדיני משפחה, יספק לכם מענה מקצועי וסיוע משפטי נרחב ישקל עליכם את התהליך כולו, באספקט המקצועי, ואפילו בזה הרגשי. התזמון חשוב. נקטו פעולה עכשיו.

סיוע משפטי של עורך דין גירושין

ההחלטה להתגרש, גם אם היא הדדית, אינה פשוטה. על פני השטח עולים נושאים רבים, ויחד עם ההבנה כי התא המשפחתי עומד להתפרק, מתגבשת הבנה נוספת כי מדובר עתה בשני צדדים נפרדים, המחפשים הבטחה לעתיד נוח ככל האפשר, לרוב מהאספקט הכלכלי, ורצון לסיים את התהליך בצורה מהירה ומכובדת ככל האפשר.

עם כל הרצון הטוב, ברוב המקרים לא מדובר באידיליה, מאחר והמצב כולו אינו אידיאלי. הפערים גדלים, חילוקי דעות הופכים להיות מאבק מר ורק סיוע משפטי של עורך דין גירושין, יוכל להביא את שני הצדדים להבנה עמוקה יותר של המשמעויות השונות בתהליך, וההשלכות שלו על ההסכם ועל העתיד.

ניתן להתייעץ עם משרד העוסק בגירושין ודיני משפחה.
סיוע משפטי של עורך דין גירושין יינתן לצד אחד, ולעתים לשני הצדדים גם יחד. במקרה ושני הצדדים החליטו להיעזר בשירותי עורך דין משותף, משמעות הדבר היא, כי כבר יש הסכמה עקרונית לגבי ההליך, ומה שנותר הוא לחדד מעט נקודות פתוחות, להבין את הסעיפים בהסכם, ולערוך אותו ברמת ניסוח משפטי.

במקרה זה יבהירו משרדי עורכי הדין לבני הזוג את כל הסעיפים, יסייעו להם במציאת פתרון במקומות בהם אין הסכמה, תוך העלאת הדגשים ונקודות להתייחסות, על סמך הידע המקצועי שלו בדיני וחוקי משפחה, ואף מתוך מטרה להאיר את עיני בני הזוג בדבר סוגיה זו או אחרת, שאולי לא נתנו עליה את הדעת. אין ספק שמקרים כאלו הם קלים יותר, מאחר וברמת העקרון, קיימת הסכמה הדדית לבחור בעורך דין משותף, ורוב הסיכויים שהמקרה לא ייגרר עד לבית המשפט, אזרחי או רבני.

במקרים בהם הפערים גדולים מדי לגישור, החשדות גוברים, והסכסוך מעמיק, ייוצג כל צד על ידי עורך דין גירושין משלו, כאשר המטרה של כל צד להגיע להסכם שישרת בצורה הטובה ביותר את האינטרס של הצד אותו הוא מייצג.

עורך דין גירושין מיומן שטיפל בתיקי גירושין רבים, ומכיר את המורכבות שלהם, יציע, אולי בניגוד לסטיגמה הרווחת, למצוא דווקא דרכים לפתרון, ואם אפשר, מחוץ לכתלי בית המשפט, לעתים אפילו תוך ויתורים קשים, כאשר לנגד עיניו עומד הרצון לסיים את ההליך עם פגיעה מינימלית ברגשותיו, כספו, ובעיקר ילדיו של הצד אותו הוא מייצג. כמובן שהתהליך מתקיים תוך שמירה על האינטרסים של הלקוח, אולם עם היכרות של המערכת, והבנה שיש מצבים הנחשבים "בטוחים", בעוד שבאחרים אולי עדיף להתפשר.

עריכת הסכם גירושין באמצעות עורך דין מומחה בתחום

במסגרת הסיוע המשפטי של עורך דין גירושין, הכולל עצות, ליווי התהליך, איסוף נתונים ובניית תיק שישמש להתנהלות בבית המשפט, או מחוצה לו, מתבצעת גם עריכת הסכם גירושין ע"י עורך דין גירושין. משמעות הדבר היא, כי, במידה ושני בני הזוג שוכרים את שירותיו של עורך דין אחד, הוא יערוך עבורם את ההסכם, עם הניסוח המקצועי והמפורט, ולאחר שווידא כי כל הסעיפים מובנים ומקובלים על שני הצדדים, ויכין אותו לחתימתם. גם אם מייצג עורך הדין צד אחד בלבד, תתבצע עריכת הסכם גירושין ע"י עורך דין גירושין, אשר יימסר לעורך הדין של הצד השני, ותתחיל התדיינות בנוגע לסעיפים השונים, עד להסכמה הדדית, ואם אין כזו, עד להגעה לבית משפט, אשר בסמכותו לפסוק את פסיקותיו.

גירושין אינם דבר קל, לבטח לא פשוט להתנהל עם בירוקרטיה, הסכמים, חשיפה אינטימית ומשקעים רבים, והנושא לא פשוט עבור המתגרשים ובני משפחתם. עורך דין גירושין, מקצועי ומיומן בדיני משפחה ובהליכים מורכבים אלו, יתן תמיד את הדעת גם על האספקט הרגשי, וינסה להקל על התהליך כמיטב יכולתו.

בהצלחה בבחירת עורך דין אשר ילווה אתכם, תנסו לגשר ולסגור דברים על הצד הטוב ביותר..

נייד : 072-338-4317

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני!