דף הבית מפת אתר צור קשר
עורך דין
עורך דין לסוגיה המשפטית שלך - 072-338-4317

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
עורך דין!שם : טלפון : עיר :
 

 
עורך דין מתמחה בסוגיה המשפטית הרצויה לכם
עורך דין לפי התמחות
עורך דין התמחויות המשרדחברותעורך דין התמחויות המשרדמסחריעורך דין התמחויות המשרדזכויות יוצרים
עורך דין התמחויות המשרדהקמת חברהעורך דין התמחויות המשרדמיסיםעורך דין התמחויות המשרד רישום פטנט
עורך דין התמחויות המשרדפירוק חברהעורך דין התמחויות המשרדאגודות שיתופיותעורך דין התמחויות המשרדעורך דין אינטרנט
עורך דין התמחויות המשרדמיזוג חברותעורך דין התמחויות המשרדחוזיםעורך דין התמחויות המשרדסימני מסחר

עורך דין מסחרי

ליווי ייעוץ וייצוג בבית הדין לחברות ועסקים קטנים וגדולים זהו תחום עיסוקו של עורך דין מסחרי. כאשר אתם עובדים עם עורך דין מסחרי מקצועי הוא דואג לכך שההתקשרות ביניכם תהייה יעילה מבחינה כלכלית ותפיק תועלת מרבית.

עורך דין מסחרי לחברות ועסקים:

עסקים רבים עובדים מול עורך דין מסחרי על בסיס ריטיינר קבוע, כאשר העורך דין מסחרי מעניק שירותים כלליים ומטפל בכל הסוגיות העומדות בפני העסק או החברה. עורך דין מסחרי מייעץ לחברה באופן שוטף, בכל דיני העבודה, הצרכנות, התאגידים ומכין לחברה חוזים, הסכמים מסחריים עם לקוחות, ספקים, עסקים ועובדים.

עורך דין מסחרי מייצג את החברה או העסק בבתי המשפט, אם בהגשת תביעות או בהגנה מפני תביעות, תהליכי הוצאה לפועל וכדומה. עורך דין מסחרי מלווה את החברה החל מהקמתה - עריכת הסכם מייסדים, עריכת התקנון לחברה, עריכת הסכם להשקעה וכדומה.

עורך דין מסחרי לניהול משא ומתן:

חברות רבות ועסקים קטנים וגדולים נזקקים לשרותיו של עורך דין מסחרי לגביית חובות בהוצאה לפועל ובבתי משפט באופן שוטף, עורך דין מסחרי מלווה את העסק מתחילת דרכו - ייעוץ בחירת שם ייחודי, רישום החברה, סימני מסחר, מיסוי חברה, מיזוג חברות, עריכת הסכם מייסדים וכדומה.

תחום דיני המסחר הינו רחב ביותר, הוא כולל בתוכו שירותים רבים החל מייעוץ בדיני חוזים, הפרת זכויות יוצרים, תביעות נזיקין, קניין רוחני תביעות בין אדם לחברה וכדומה. כאשר אתם מקימים חברה לבד או בשותפות עם אדם או חברה נוספת, רצוי לפנות לעורך דין מסחרי מתמחה על מנת שינהל עבורך את המשא ומתן וינסח לך חוזה מוצלח, תוך הקפדה על שמירת האינטרסים שלך.

עורך דין מסחרי

עו"ד מסחרי יתרום רבות לעסק בעבודתו השוטפת כבר מהתחלת התהליך של הקמת החברה. עו"ד מסחרי עוסק בכל תחומי המסחר והכלכלה, כאשר החברה או העסק מקבלים ייצוג וליווי שוטף הם למעשה יכולים לקבל פתרונות שחוסכים להם הרבה זמן והוצאות כספיות.

כאשר מייצג אתכם בתיק עורך דין מסחרי שעובד עם החברה מהתחלתה, הוא למעשה מכיר אותה ואת אופן התנהלותה הכי טוב, לכן הוא יוכל לייצג אותה בקלות ולהפגין ידע נרחב בפני בית המשפט.

עו"ד מסחרי יפעל למען העסק או החברה לייצוג בכל בתי הדין עם לענייני עבודה כאשר מדובר בסכסוך עם עובד, או הגנה מביעה משפטית עימו. עו"ד מסחרי אשר מייצג את החברה באופן שוטף יפגין מקצועיות ומיומנות רבה וכן שליטה מלאה בחומר, עו"ד מסחרי מקצועי ימצא את הדרך המתאימה ביותר לטיפול בסוגיה המשפטית העומדת בפני בית העסק או החברה.

עו"ד מסחרי - לסיכום:

היום לאור המודעות הגדולה של הציבור לתביעות משפטיות בכל נושא המסחר, על כל עסק וחברה להגן את עצמם מכל הבעיות האפשריות, כאשר אתם עובדים מול עו"ד מסחרי מקצועי אתם חוסכים לעצמכם כאבי ראש רבים והוצאות כספיות גדולות.

לפנייה לעו"ד מסחרי מתמחה מלאו פרטיכם למעלה באתר ומשרד עורך דין מסחרי יחזור אליכם בהקדם.

נייד : 072-338-4317

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני!