דף הבית מפת אתר צור קשר
עורך דין
עורך דין לסוגיה המשפטית שלך - 072-338-4317

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
עורך דין!שם : טלפון : עיר :
 

 
עורך דין מתמחה בסוגיה המשפטית הרצויה לכם
עורך דין לפי התמחות
עורך דין התמחויות המשרדמקרקעיןעורך דין התמחויות המשרדתמ"א 38עורך דין התמחויות המשרדחוזה מכירת דירה
עורך דין התמחויות המשרדמיסוי מקרקעיןעורך דין התמחויות המשרדנדל"ןעורך דין התמחויות המשרדרישום דירה בטאבו
עורך דין התמחויות המשרדהיטל השבחהעורך דין התמחויות המשרדפינוי דיירעורך דין התמחויות המשרדחוזה שכירות

עורך דין מקרקעין

עורך דין מקרקעין? תבנו עליו...

כל אדם עושה עסקת מקרקעין לפחות פעם אחת בחייו ורובנו עושים עסקאות כאלה מספר פעמים. בכל פעם שאתם שוכרים דירה, מחסן, חנות או קונים מבנה, דירה, רוכשים מגרש או בונים בית צמוד קרקע - אתם מבצעים עסקת מקרקעין או נדל"ן. אם אתם עומדים לבצע עיסקה כזו כדאי שתדעו כמה דברים אודות עורך דין מקרקעין.

עורך דין מקרקעין הוא איש המקצוע שילווה אתכם לאורך העסקה כולה, למן הגיבוש הראשוני ועד לסיום העסקה על הצד הטוב ביותר עבורכם.

עורך דין מקרקעין עוסק בכל הצדדים החוקיים של העיסקה ויכול ללוות אתכם גם בצדדים העיסקיים והכספיים.

במה יסייע לכם עורך דין מקרקעין ?

עורך דין מקרקעין עוסק בטווח גדול של תחומי פעילות. הבולטים בהם הם:
• מכירה וקנייה – של דירות, מבנים, מגרשים נכסים מסחריים וכדומה. כולל עריכת חוזים, ליווי משפטי, ליווי הלוואות ומשכנתאות, מיסוי, משכונים וכיוצא באלה.

• שכירות – ייצוג שוכרים ובעלי נכסים של דירות פרטיות, בתים, חנויות ומבנים מסחריים. כולל עריכת הסכמים, בטוחות וכדומה.

• ייעוץ וטיפול בנושאי מיסוי מקרקעין, שיתוף במקרקעין, בניה, בתים משותפים, ניהול נכסים ונאמנויות, ליווי קבלנים, ליווי פרויקטים תמ"א 38 וכיוצא באלה.

עורך דין מקרקעין - חוזה מכירת דירה

אחד התחומים הנפוצים ביותר בתחום המקרקעין הוא חוזה מכירת דירה. עורך דין מקרקעין יוכל לייצג אתכם בעסקת המכירה שלכם גם מן הצד החוקי וגם מן הצד הכספי. כדי למכור דירה יש לעבור מספר שלבים, שבהם יש צורך להכיר את כל החוקים והתקנות על מנת שמכירת הדירה והעברת שם הבעלים יתבצעו כחוק.

חוזה מכירת דירה הוא הבסיס החוקי והעסקי למכירת הדירה. לפני עריכת החוזה הסופי מומלץ לערוך זכרון דברים שמעיד על רצינות הצדדים לביצוע העסקה שתוקפו מחייב כמו כל הסכם אחר. לפני עריכת זכרון הדברים ועריכת החוזה יש לבדוק אם הנכס אכן רשום על שם המוכר, האם הוא לא מעוקל, או שזכויותיו בנכס מעוקלות, וכן אם לא רשומה לנכס הערת אזהרה לטובת קונה אחר. לאחר בדיקה זו ניתן לערוך את החוזה אצל עורך דין מקרקעין, לרשום הערת אזהרה לטובת הקונה שהעביר מקדמה למוכר ולהמשיך בעסקה בראש שקט.

בנוסף לעריכת החוזה ילווה עורך דין מקרקעין את העיסקה גם בהיבטי המיסוי השונים: מס שבח, מס מכירה, מס רכישה וכדומה, וינסה לבדוק האם ניתן להשיג פטורים עבור חלק מהמיסים הנדרשים.

עורך דין מקרקעין - חוזה שכירות דירה

חוזה שכירות דירה הוא אולי התחום הנפוץ ביותר בתחום המקרקעין. עורך דין מקרקעין יערוך את הסכם השכירות בין אם מצד השוכר או מצד המשכיר וידאג לאינטרסים המשותפים של שני הצדדים. כמו כן, ידאג עורך הדין גם לבטוחות ולגבייתם. בכל עיסקה של השכרת דירה רצוי להעזר בעורך דין, גם אם הדבר נראה פשוט וחסר סיבוכים.

עורך דין מקרקעין - תמ"א 38

תמ"א 38 היא תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים נגד רעידות אדמה, שהפכה מאוד פופולארית במרכזי הערים עקב כדאיותה הכלכלית לכל הנוגעים בדבר. כדי להתקבל לתוכנית יש לקבל את הסכמת רוב הדיירים בבניין לשיפוצו הכללי, יש לוודא כי הבניין נבנה לפני שחוקק חוק הבנייה נגד רעידות אדמה, וכן יש להתקשר עם קבלן המסוגל לבצע את העבודה.

הרעיון הוא, שהמדינה מאפשרת את חיזוק הבנייה, ובתמורה מעניקה זכויות בנייה נוספות לאותו הבניין בצורה של תוספת דירות, קומות וכדומה, שמהן נהנים הדיירים והקבלן המבצע כתוצאה ממכירתן של הדירות הנוספות. כדי להצליח בעסקה שכזו יש להיערך לתקופת עבודה ארוכה ולהרבה מאד בירוקרטיה משפטית ועירונית.

עורך דין מקרקעין המומחה בתמ"א 38 הוא איש מפתח בכל עיסקה שכזו ואין לצאת לדרך ללא סיוע וליווי משפטי צמוד.

נייד : 072-338-4317

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני!