דף הבית מפת אתר צור קשר
עורך דין
עורך דין לסוגיה המשפטית שלך - 072-338-4317

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
עורך דין!שם : טלפון : עיר :
 

 
עורך דין מתמחה בסוגיה המשפטית הרצויה לכם
עורך דין לפי התמחות
עורך דין התמחויות המשרדנזיקיןעורך דין התמחויות המשרדאובדן כושר עבודהעורך דין התמחויות המשרדתביעת ביטוח
עורך דין התמחויות המשרדרשלנות רפואיתעורך דין התמחויות המשרדתאונת עבודהעורך דין התמחויות המשרדהוצאת דיבה
עורך דין התמחויות המשרדמימוש זכויות רפואיותעורך דין התמחויות המשרדתביעת ביטוח לאומיעורך דין התמחויות המשרדלשון הרע

עורך דין נזיקין

מחפש עורך דין נזיקין?

תביעת נזיקין הינה תביעה ייצוגית כנגד אנשים או גופים ציבוריים, פרטיים וממשלתיים שפעלו ברשלנות כלפי התובע וגרמו לו לנזק. עורך דין נזיקין מתמחה בהגשת תביעות נזקי גוף כתוצאה מפגיעת תאונת עבודה או תאונת דרכים או ממחלה שנגרמה מתנאים שאינם תקינים וחשיפה לחומרים מסוכנים, תביעת רשלנות רפואית, נשיכת כלב, הרעלה, טביעה, שריפה, פגיעה ממכונה, פעולת איבה, תאונות תלמידים, תאונות ספורט ועוד...

עורך דין נזיקין יגיש תביעה על הנזק שנגרם לתובע, אם ברכוש ואם בפגיעה גופנית עקב רשלנות. כאשר אתם תובעים את הנזק בעזרת עורך דין נזיקין מתמחה אתם מבטיחים לעצמכם את התוצאה הטובה ביותר תוך מזעור הוצאות מיותרות.

עורך דין נזיקין פועל למען זכויותיכם מול חברת הביטוח, המוסד הרפואי, ביטוח לאומי, מול חוקרי התיק והמשטרה, עורך דין נזיקין עובד במקביל עם רופאים אשר מוסמכים לתת חוות דעת רפואית שעל התובע להגיש בכדי לבסס את טענותיו לתביעה. עורך דין נזיקין עושה כל שביכולתו בכדי להגן על התובע אל מול חברת הביטוח המגובה בעורך דין המגן עלייה ועושה כל שביכולתו לחסל את התביעה.

עורך דין נזיקין - כיצד לפעול לאחר פגיעה גופנית?

לאחר פגיעה גופנית רצוי לתעד את מקום המפגע, לצלם את המקום ואת הנזק שנגרם. לבקש עדויות - רצויי בכתב או בשליחת מייל. אם אתם לאחר תאונת דרכים או עבודה לפנות מיידית לקבלת טיפול רפואי, לשמור כל מסמך רפואי, הוצאות לריפוי, תרופות, סיעוד, נסיעות לטיפול רפואי, פיזיותרפיה וכדומה. לפנות לעורך דין נזיקין בזמן קרוב ביותר, בכדי למנוע התיישנות, בכדי להעביר את המקרה כאשר הוא במצב שאתם זוכרים מה קרה בדיוק וגם העדים עדיין זוכרים.

הגשת תביעת נזק ע"י עורך דין נזיקין:

כאשר אתם פונים לעו"ד נזיקין, הוא יתבע על העוול שנגרם לכם בעקבות הפגיעה הרשלנית וידרוש על כך פיצוי. למעשה תביעת נזק גופני נועדה להשבת המצב לקדמותו ולפצות את הנפגע בכסף שיפצה על הנזק שנגרם לנפגע. אך לצערנו קיימים מקרים בהם שום פיצוי כספי לא יפצה את הנפגע על הנזק שנגרם לו מהפגיעה הרשלנית.

כאשר אתם מגישים תביעת נזק ע"י עו"ד נזיקין מתמחה קיימת האפשרות להגשת תשלום תכוף מהחברה המבטחת. מכיוון שהפגיעה פגעה ביכולת הנפגע להמשיך לעבוד, הוא מפסיד כסף רב, לרוב הוא מגיע למצב שאינו יכול להמשיך לכלכל את עצמו ואת בני משפחתו התלויים בו. בעקבות כך הוקם תשלום תכוף - זהו תשלום אשר נועד לקיום הנפגע וקיום התלויים בו, לתשלום עבור ההוצאות הרבות שנוספו להוצאותיו של הנפגע כמו - סיעוד, טיפול רפואי, כלי עזר להליכה וכדומה.

עו"ד נזיקין יגיש בקשה לתשלום תכוף מהחברה המבטחת אשר צריכה להגיב תוך 60 יום מקבלת הבקשה, אם וכאשר לא תהיינה תשובה מהחברה המבטחת, עו"ד נזיקין יוכל לבקש תשלום תכוף מבית המשפט.

קיימים מקרים רבים בהם נראה שישנה עילה לתביעת נזיקין, בכדי להעריך את סיכויי ההצלחה בתביעה, רצוי לקחת עו"ד נזיקין מתמחה ומקצועי אשר בקיא בכל תחום הנזיקין, עו"ד שתוכלו להתייעץ איתו בכל השלבים של תביעת הנזק.

לעו"ד נזיקין רצוי להגיע מצוידים בכל המסמכים הרפואיים, פרטי המקרה בכדי שיתחיל לפעול לקבלת פיצוי באופן המהיר ביותר. לקבלת סיוע של עורך דין נזיקין מלאו פרטיכם למעלה.

נייד : 072-338-4317

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני!