דף הבית מפת אתר צור קשר
עורך דין
עורך דין לסוגיה המשפטית שלך - 072-338-4317

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
עורך דין!שם : טלפון : עיר :
 

 

מחיקת רישום פלילי

רישום פלילי גם אם הוא קטן ביותר מהווה כתם בעברו של האדם, כתם זה מונע מאדם זה להתקבל לעבודות מסודרות אשר מבקשות לעיין בגיליון רישום פלילי במשטרה. אם יש לכם רישום פלילי פנו לעורך דין מתמחה בפלילי שידרוש עבורכם מחיקת רישום פלילי.

עורך דין פלילי באשדוד

נאשמים שנחקרו במשטרה, עליהם לוודות כי תיק החקירה נגדם נסגר לחלוטין, אם הוחלט על הגשת כתב אישום נגדם רצוי להפנות את התיק לטיפולו של עורך דין פלילי באשדוד אשר יסייע להגנתם המלאה.
עורך דין מתמחה בסוגיה המשפטית הרצויה לכם
עורך דין לפי התמחות
עורך דין התמחויות המשרדפליליעורך דין התמחויות המשרדהתעללות מיניתעורך דין התמחויות המשרדצו הרחקה
עורך דין התמחויות המשרדאלימות במשפחהעורך דין התמחויות המשרדאונסעורך דין התמחויות המשרדמחיקת רישום פלילי
עורך דין התמחויות המשרדהטרדה מיניתעורך דין התמחויות המשרדהטרדה מאיימתעורך דין התמחויות המשרדהלבנת הון

עורך דין פלילי

עורך דין פלילי - הפתרון הנכון בזמן המתאים!

נקלעתם למצב ביש הקשור בפלילים? אתם נחשדים בביצוע מעשה פלילי כל שהוא? זה הזמן לעצור, לקחת אוויר ו....לחפש בזריזות עורך דין פלילי אמין, מקצועי ומנוסה, אשר "יוציא אתכם מן הבוץ" שנקלעתם אליו.

עורך דין פלילי, כשמו כן, עוסק בפלילים, הווה אומר הוא מייצג לקוחות במקרים שונים של התנהגות בני אדם אשר מנוגדת לחוק העונשין - התנהגות אשר נבחנת באמצעות מבחן היסוד העובדתי והנפשי. אם, כאמור מצאתם עצמכם בעין הסערה, רק עורך דין פלילי אמין יוכל לספק לכם את מגוון השירותים והיחס האישי לאורך כל התהליך המצפה לכם.

סיוע משפטי - עורך דין פלילי

תפקידיו של עורך דין פלילי מגוונים, החל מייעוץ משפטי המוגש אל הפונים אליו, דרך ליווי משפטי של תהליכים פליליים שונים, ועיקר העיקרים ייצוג משפטי בערכאות הפליליות השונות. ייצוג משפטי של עורך דיו פלילי שנעשה באופן מקצועי ויסודי יכול להיות ההבדל בין חופש לבין שנים מאחורי סורגי בית הכלא. במסגרת הייצוג המשפטי, אותו מעניק עורך דין פלילי, הוא יבצע הכנת מסמכים לצורך ניהול המשפט, ייצוג מלא בבית המשפט, טיפול בערעורים, מחיקת רישום פלילי ועוד.

מה הן עבירות פליליות בהן יטפל עורך דין פלילי?

עבירות פליליות אשר בהן מטפל עורך דין פלילי מתייחסות למגוון רחב של פעולות אסורות על פי חוק, דוגמת: גניבה אונס מרמה רצח עבירות תעבורה עבירות אלימות סמים סחר בנשים עבירות מחשב, ועוד סוגים נוספים של עבירות תחת הגדרתן כפליליות. חשוב לציין, כי לא כל עבירה פלילית דין עונשה כדין עבירה אחרת ויש דרגות שונות של עבירות פליליות וכנגזרת מכך גם העונשים הקבועים עבורן בחוק.

עורך דין פלילי - מחיקת רישום פלילי

אחד מהפעולות השגרתיות שמבצע עורך דין פלילי היא מחיקת רישום פלילי. הכוונה למקרים אשר בהם מדובר על רישום פלילי שלא הגיע לכדי הגשת כתב אישום, אלא רק נרשם ברקורד רישום פלילי.

רישום פלילי הוא כתם בעייתי מאד לכל אדם, ויש צורך להביא למצב של מחיקת הרישום במהירות האפשרית. לפיכך, עורך דין פלילי יפעל בזריזות כדי להביא למחיקת אותו רישום פלילי כנגד הלקוח המיוצג על ידו. חשוב לדעת, כי מצב של מחיקת רישום פלילי על ידי עורך דין פלילי יתאפשר רק כאשר מדובר על תיק, אשר הוכח כי בו עניין לציבור, אין ראיות פליליות או שאין אפשרות להגשה של כתב אישום פלילי.

למחיקת רישום פלילי יש חשיבות עצומה לשמו של האדם ולעתידו במישורים רבים. כיום אדם, אשר מגיש מועמדות למשרה כזו או אחרת בתחומים רבים, מתבקש מהמעביד הפוטנציאלי להציג תעודת יושר. תעודה זו מוכיחה האם יש לאותו אדם רישום פלילי, אם לאו. כמובן שאדם שיש לו רישום פלילי לא יתקבל בזרועות פתוחות במקום עבודה כל שהוא. מעבר לכך, מחיקת רישום פלילי חשובה מסיבות נוספות: בעת בקשה לקבלת אזרחות ממדינה זרה נבדק הפונה, ואם נמצא כבעל רישום פלילי, לא תתקבל פנייתו לקבלת אזרחות. כמו כן, הוצאת רישיון לאקדח או בקשה לאימוץ ילד תתקל בדלת אטומה במידה וקיים רישום פלילי לפונה.

אין ספק, כי עבירות פליליות או חשד לביצוע מעשה פלילי הוא מצב מאד מסוכן ומלחיץ אצל מי שמוצא עצמו נחשד בעניין. הדרך היחידה לשמור על סיכויי זיכוי או לחילופין עונש קל מהמצופה היא באמצעות שירותי עורך דין פלילי מנוסה ומיומן.

נייד : 072-338-4317

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני!