דף הבית מפת אתר צור קשר
עורך דין
עורך דין לסוגיה המשפטית שלך - 072-338-4317

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
עורך דין!שם : טלפון : עיר :
 

 
עורך דין מתמחה בסוגיה המשפטית הרצויה לכם
עורך דין לפי התמחות
עורך דין התמחויות המשרדנזיקיןעורך דין התמחויות המשרדאובדן כושר עבודהעורך דין התמחויות המשרדתביעת ביטוח
עורך דין התמחויות המשרדרשלנות רפואיתעורך דין התמחויות המשרדתאונת עבודהעורך דין התמחויות המשרדהוצאת דיבה
עורך דין התמחויות המשרדמימוש זכויות רפואיותעורך דין התמחויות המשרדתביעת ביטוח לאומיעורך דין התמחויות המשרדלשון הרע

עורך דין רשלנות רפואית לקבלת פיצוי מרבי

האם כל טעות של הרופא היא רשלנות רפואית? איך אפשר לקבל פיצויים במקרים של רשלנות רפואית? והאם לעורך דין יש את היכולת לעזור בקבלת הפיצויים? רשלנות רפואית היא מקרה מיוחד מאד, שבו עקב טיפול לקוי ובלתי סביר של גורם רפואי, נגרם לאדם נזק מסוים, שהקשה על חייו.

תביעות של רשלנות רפואית, כמו כל תביעה באשר היא - מחייבות שכירת השירות של עורך דין רשלנות רפואית מקצועי, שבמקרה זה חייב להיות מומחה בתחומי הרשלנות הרפואית. עורך דין שכזה צריך להיות בקיא גם בנושאים רפואיים, אנטומיים וביולוגיים, על מנת שיוכל לעזור לכם להעריך את הנזק, וכמובן להביא רופא מטעמו.

עורך דין רשלנות רפואית - תביעת רשלנות רפואית

על מנת להגיש תביעת רשלנות רפואית, צריך ראשית להיפגש עם עורך דין, על מנת שתוכלו לקבל הערכה כללית לגבי המצב שלכם. זכרו שלעורך הדין יש את הניסיון המתאים לקבוע האם יש לכם בסיס, והאם החשוב מכל קרה - שיש קשר נסיבתי וברור בין ההתנהגות והרשלנות של הגורם הרפואי, לבין המצב הנוכחי שממנו אתם סובלים.

הקשר הסיבתי, הוא הבסיס לכל תביעות הרשלנות הרפואית באשר הן. השלב השני כולל איסוף של כלל המסמכים הקשורים למצבכם הרפואיים עד לרגע זה - כולל חוות הדעת שקיבלתם לאורך השנים, מסמכים המתעדים ביקורים שלכם אצל כלל הרופאים (לא רק אצל הרופא או הגורם הרפואי שאתם מעוניינים לתבוע), תוצאות של בדיקות שונות שערכתם.

אין דבר כזה חומר לא רלוונטי - הכל צריך להילקח בחשבון כאשר מגישים את התביעה. החלק השלישי שהוא חשוב מאד, הוא האבחון אצל רופא, שיקבע מהו הנזק הרפואי שנגרם לכם. לרוב, עורך הדין יספק רופא מטעמו, אם כי חשוב לדעת שמן הסתם הגורם הנתבע יטען לממצאים אחרים, ולכן לעתים בית המשפט מביא רופא שלישי שיבדוק אתכם.

סוגי רשלנות רפואית

יש היום כמה סוגים מרכזיים של רשלנות רפואית שכדאי להכיר:
  • רשלנות בהיריון ולידה - לקראת הלידה יש לא מעט בדיקות שהאם לעתיד צריכה לבצע. לצערנו יש מצבים שבהם אבחון לא תקין של הרופא, והתעלמות שלו מגורמים ברורים, גורמים למצבים שעלולים לסכן את חיי האם והעובר גם יחד.
  • הימנעות מהפניה - סוג נוסף של רשלנות הוא מצב שבו הרופא נמנע מלשלוח את הנבדק להפניה מסוימת, למרות שברור לחלוטין, כי אותו אדם חייב להישלח לבדיקה. אלו הם מקרים של אנשים שסובלים ממחלות קשות, שהסימנים אליהם היו צריכים להיות ברורים לכל רופא מקצועי באשר הוא - אך מכיוון שהם לא נשלחו לבדיקה, המחלה התפרצה והיה קשה עד בלתי אפשרי לעצור אותה.

  • אבחון לא נכון - זהו כמובן אחד התחומים הרגישים והמורכבים ביותר במקרי הרשלנות הרפואית. נשאלת כמובן השאלה איפה עובר הגבול באבחון השגוי בין רשלנות לבין טעות. בית המשפט צריך לא פעם לפסוק האם הטעות של הרופא הייתה סבירה - כלומר טעות שכל רופא מקצועי היה בהחלט עלול להיתקל בה, הנובעת מהמורכבות הרבה של המחלה והעבודה שקיים מעט ידע מקצועי על המחלה בעולם - או שמדובר על רשלנות ברורה, שלכל רופא סביר בתחום לא הייתה מתרחשת.
ניתן להתייעץ עם עורך דין מומחה בתחום הרשלנות רפואית אורי דלאל. למידע אודות משרדו של אורי דלאל.

פעמים רבות אין לכם זמן לבזבז, ואתם חייבים להגיש בדחיפות את התביעה לרשלנות הרפואית - משום שההוצאות הכספיות הן נטל לא קטן. על מנת שתקבלו בחזרה את הסכומים שמגיע לכם, כולל פיצויים על עגמת נפש, אתם צריכים כבר עכשיו לפנות למשרד עורך דין רשלנות רפואית מנוסה ובקיא בתחום, שיוכל לבחון את המצב שלכם, לייצג אתכם, ולהשיג עבורכם את כל הסכום שמגיע לכם.

נייד : 072-338-4317

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני!