דף הבית מפת אתר צור קשר
עורך דין
עורך דין לסוגיה המשפטית שלך - 072-338-4317

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
עורך דין!שם : טלפון : עיר :
 

 

עורך דין תאונות דרכים - סיוע מיידי

עורך דין תאונות דרכים יוכל לחשב עבורכם גם את הטיפול הרפואי המידי אשר ניתן לנפגע, אך גם טיפולים נוספים - כמו לדוגמה טיפול סיעודי אשר לעתים קרובות נדרש, כמו גם טיפול שיקומי אשר בוודאי יידרש בהמשך הדרך עבור הנפגע.
עורך דין מתמחה בסוגיה המשפטית הרצויה לכם
עורך דין לפי התמחות
עורך דין התמחויות המשרדתעבורהעורך דין התמחויות המשרדנהיגה ללא רישיוןעורך דין התמחויות המשרדתאונת פגע וברח
עורך דין התמחויות המשרדפסילת רישיון נהיגהעורך דין התמחויות המשרדנהיגה במהירות מופרזתעורך דין התמחויות המשרדתאונות דרכים
עורך דין התמחויות המשרדנהיגה בשכרותעורך דין התמחויות המשרדנקודות תעבורהעורך דין התמחויות המשרדגרימת מוות ברשלנות

עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים – עזרה מקצועית ברגע האמת

תאונות דרכים הן כמו משחק מזל – אתם אף פעם לא יודעים מתי זה יגיע אליכם, אבל כשזה פוגע בכן, בין אם אתם מעורבים באופן פעיל או סביל בתאונת הדרכים, חייכם משתנים ברגע, ולא מדובר רק בתאונות קטלניות. כל תאונת דרכים משנה ומשבשת את מהלך החיים התקין שלכם ופוגע בכל שדרות החיים: בחיי המשפחה, בחיי העבודה והקריירה ובחיי החברה שלכם. אם אתם מעורבים בתאונת דרכים, עליכם לפנות באופן מיידי לסיוע משפטי.

עורך דין תאונות דרכים ידע להקל עליכם בתקופת ההתמודדות עם הטראומה לפחות מן הצד החוקי והמשפטי.

כיצד עורך דין תאונות דרכים יכול לסייע לכם ?

עורך דין תאונות דרכים יכול לסייע לכם בדרכים שונות, כדי למזער את ההשלכות השליליות כלפיכם. כדי לדעת בדיוק כיצד עורך דין תאונות יוכל לעזור לכם, יש לחלק את תאונות הדרכים לשלושה סוגים: תאונת דרכים עם נזקי רכוש בלבד, תאונות דרכים עם נפגעי גוף ותאונות דרכים קטלניות.
 
• בתאונות דרכים עם נזקי רכוש בלבד לא תפתח חקירה משטרתית, ובמידה ומי מהצדדים ירצה להגיש תביעה במשטרה, הוא יופנה ברוב המקרים לכוון של תביעה אזרחית. אך במידה והנהג המעורב מסרב להזדהות בעקבות התאונה, או כאשר מעורב בתאונה רכב צבאי או משטרתי תפתח המשטרה בחקירה. חקירה תוביל למשפט, ואז יש להסתייע בעורך דין הבקיא בחוק. עורך דין תאונות דרכים ידע לקרוא את תיק החקירה וכן לחקור את העדים השונים, כולל המעורבים בתאונה כדי למזער עד כמה שניתן את הנזקים עבורכם.

• בתאונת דרכים עם נפגעי גוף תתנהל חקירה משטרתית ויפתח הליך פלילי כנגד הנהג הפוגע. מספיק להתלונן כי נפגעת במהלך התאונה, כדי שזו תוכר כתאונה עם נפגעים ואין צורך באישורים רפואיים. העונש במקרים כאלו תלוי בסעיפי באישום ובחומרת הנזק שנגרמה לנפגע. בפגיעה קלה יש חובת פסילת הרשיון למשך של שלושה חודשים לפחות, במידה והנהג לא ציית לתמרור עצור או שנהג בקלות ראש וכדומה.

כאשר נגרמה חבלה רצינית יש חובת פסילת הרישיון לשלושה חודשים ללא קשר עם אופי הנהיגה, ואם יש לנהג הרשעות דומות בשנתיים האחרונות, ישלל רשיונו לשנה שלמה לפחות. למרות שבתי המשפט נוהגים בחומרה עם נהגים שהיו מעורבים בתאונות עם נפגעים, עורך דין תאונות דרכים יוכל לסייע לכם בבדיקת סיבות גרימת התאונה, תנאי הדרך וכדומה , כדי למזער עד כמה שניתן את חומרת העונש ואף, לעיתים, לבטל את התביעה.

תאונות דרכים קטלניות פירושן שאנשים איבדו את חייהם בעקבותיהן. במקרה כזה מועבר התיק לפרקליטות כדי להגיש כתב אישום. באופן אוטומטי נשלל הרשיון של הנתבע ל90 יום או עד תום ההליכים. העונש בגין תאונה קטלנית שבה איבד אדם את חייו הוא מאסר בין שישה חודשים לשלוש שנים. לעיתים ניתן להמיר את עונש המאסר בעבודות שירות לשישה חודשים וכן יפסל רשיונו לשלוש שנים לפחות. במקרים בהם הנהג נהג בפזיזות או בשכרות הוא עלול להיות מואשם בהריגה והעונש יהיה בהתאם.

סיוע משפטי של עורך דין תאונות דרכים

כל אישום של גרימת תאונת דרכים קטלנית הוא מורכב וההתמודדות איתו איננה קלה. סיוע משפטי של עורך דין תאונות דרכים, לא רק מתבקש כאן, אלא שהוא בגדר חובה.

עורך דין תאונות דרכים יוכל לסייע לכם בכל המישורים המשפטיים והחוקיים, על מנת להביא את המקרה לחקירת האמת, כדי שלא תקבלו עונש שאינו מגיע לכם או שתואשמו בעבירות שלא ביצעתם אותן.

עורך דין יוכל לבחון את מקום התאונה ואת תנאי הכביש במקום - אולי תנאי הכביש הם אלה שהובילו לתאונה ולא אתם. כמו כן, יוכל עורך דין לבדוק את מסקנות בוחן התנועה המשטרתי, את הנסיבות המיידיות להתפתחות הארוע וכדומה. פרטים אלה עשויים לשפוך אור חדש על תיק התביעה ולשחרר אתכם מעונשים מיותרים.

הייתם מעורבים בתאונת דרכים? אל תתנו למזל שלכם לשחק לידי מערכת המשפט. פנו אל עורך דין תאונות דרכים מיומן ומנוסה, כדי להחזיר לכם את החיים שהכרתם לפני התאונה.

נייד : 072-338-4317

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני!