דף הבית מפת אתר צור קשר
עורך דין
עורך דין לסוגיה המשפטית שלך - 072-338-4317

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
עורך דין!שם : טלפון : עיר :
 

 
עורך דין מתמחה בסוגיה המשפטית הרצויה לכם
עורך דין לפי התמחות
עורך דין התמחויות המשרדנזיקיןעורך דין התמחויות המשרדאובדן כושר עבודהעורך דין התמחויות המשרדתביעת ביטוח
עורך דין התמחויות המשרדרשלנות רפואיתעורך דין התמחויות המשרדתאונת עבודהעורך דין התמחויות המשרדהוצאת דיבה
עורך דין התמחויות המשרדמימוש זכויות רפואיותעורך דין התמחויות המשרדתביעת ביטוח לאומיעורך דין התמחויות המשרדלשון הרע

עורך דין תאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה והרווח כולו שלכם

האם כל תאונה היא תאונת עבודה? מה גורם לביטוח לאומי להחליט שעברתם תאונת עבודה? האם יש הבדל בפיצויים השונים? בעולם של מימוש זכויות רפואיות, יש היום חשיבות מכרעת לנושא של תאונות עבודה.

באמצעות עורך דין תאונות עבודה שייצג אתכם, תוכלו לקבל את כל הזכויות שמגיעות לכם כנפגעי עבודה. תוכלו לקבל פיצויים על המשכורת בגין חלק מהתקופה שבה אתם לא תעבדו. תהיו אף זכאים לקבל פיצויים גבוהים יותר לאורך הזמן, ואף לקבל מימון עבור רכישת מקצוע חדש - אבל לפני זה, צריך כמובן עורך דין מקצועי.

עורך דין תאונות עבודה ייצוג תביעות ועוד

כשזה נוגע לייצוג התביעות שלכם ע"י עורך דין תאונות עבודה, יש כמה סוגי תביעות שאתם צריכים להגיש. ראשית, יש כמובן התביעה נגד המעביד. התביעה הזו צריכה להיות מוגשת, שכן על המעביד לשלם לכם במשך 30 יום פיצוי שווה ערך ל75% מהמשכורת החודשית שלכם, כ3 חודשים בטרם קרות התאונה.

הפיצוי הזה הוא קריטי וחשוב, שכן הוא מאפשר לכם להמשיך ולהתקיים בכבוד, ואף לאפשר למשפחה כולה להתקיים בכבוד במידה ואתם המפרנסים היחידים. שאלה חשובה שעולה במקרים של תאונות עבודה היא השאלה של הטיפול הרפואי. באופן עקרוני, מי שאמור לתת את הכיסוי לטיפול הרפואי הוא קופת החולים שבה האדם מבוטח. אם האדם לא מבוטח בקופת חולים, או שיש בעיה בחיוב קופת החולים, אך בכל זאת מדובר על מקרה הדורש טיפול רפואי דחוף - עליכם להגיש תביעת החזר לביטוח לאומי, והביטוח הלאומי אמור להחזיר לכם את כלל ההוצאות שלכם. כמובן שעורך דין תאונות עבודה מלווה אתכם לאורך התהליך, ומוודא שכל התביעות מוגשות בסדרן.

קבלת פיצוי מרבי ע"י עורך דין תאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה, יוכל לעזור לכם לקבל את הפיצוי המקסימאלי, מכיוון שהוא יוכל לעזור לכם להוכיח לביטוח לאומי שאתם אכן נפגעי תאונת עבודה. לא פעם, הדיון מול ביטוח לאומי מתחיל משום שהמעביד עצמו לא מכיר בכם כנפגעי תאונת עבודה, ולביטוח לאומי קל ונוח להסתמך על דעת המעסיק. עם זאת, חשוב להבין כי בעזרת תביעה של עו"ד מטעמכם, תוכלו להוכיח כי אכן נפגעתם בתאונת עבודה.

היום ההגדרה של תאונת עבודה היא רחבה מאד - לא רק מאורע חד פעמי במקום העבודה עצמו, אלא גם תאונת דרכים בדרך אל העבודה או חזרה מהעבודה (בתנאי שלא סטיתם מהדרך הסבירה), וכמובן הנושא של מחלות מקצוע הולך ועולה בשנים האחרונות, כאשר המודעות לתחום היום היא גבוהה, וקיימת הבנה כי יש מחלות שלא קשורות רק לתנאים כימיים או ביולוגיים - גם חשיפה מרובה או מיעוט חשיפה לאור השמש, הקלדה רציפה לאורך זמן, ישיבה ממושכת מול מחשב, והרמת משאות כבדים - כולם עלולים לגרום להתפתחות של מחלות מקצוע.

חשוב כמובן לציין שהליך התביעה מול ביטוח לאומי הוא לא תמיד מהיר, ועלול אף להיגרר לבית המשפט. עם זאת, במידה ואכן ביטוח לאומי בעצמו יחליט, או שבית המשפט יכריח אותו לקבל את הפסיקה כי אתם נפגעי תאונת עבודה, ביטוח לאומי מחויב לשלם לכם גם פיצויים רטרואקטיביים בגין התקופה שהוא לא הכיר בכם כנפגעי תאונת עבודה.

לסיכום - אם אתם נפגעי תאונות עבודה יש לכם רשימה ארוכה מאד של זכויות שמגיעות לכם. תוכלו לממש את הזכויות הללו, אם תפנו למשרד עורך דין תאונות עבודה מנוסה, בעל ניסיון מוכח בתביעות של נפגעי עבודה, ותביעות מול ביטוח לאומי.
פנייה לעורך דין המתמחה, בתאונות עבודה וניזקי גוף בעל תעודות הסמכה מתאימות, תסייע לכם רבות לקבלת הפיצויים, ולהמשיך בחייכם.

נייד : 072-338-4317

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני!