דף הבית מפת אתר צור קשר
עורך דין
עורך דין לסוגיה המשפטית שלך - 072-338-4317

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
עורך דין!שם : טלפון : עיר :
 

 
עורך דין מתמחה בסוגיה המשפטית הרצויה לכם
עורך דין לפי התמחות
עורך דין התמחויות המשרדתעבורהעורך דין התמחויות המשרדנהיגה ללא רישיוןעורך דין התמחויות המשרדתאונת פגע וברח
עורך דין התמחויות המשרדפסילת רישיון נהיגהעורך דין התמחויות המשרדנהיגה במהירות מופרזתעורך דין התמחויות המשרדתאונות דרכים
עורך דין התמחויות המשרדנהיגה בשכרותעורך דין התמחויות המשרדנקודות תעבורהעורך דין התמחויות המשרדגרימת מוות ברשלנות

עורך דין תעבורה

עורך דין תעבורה? המפתחות כבר בפנים!

מי לא חווה עבירת תנועה? דיברתם בסלולרי תוך כדי נסיעה, עברתם את המהירות המותרת או שלא צייתתם לתמרור עצור... השוטר ממתין בפינה ומתחיל תהליך הרישום הארוך והמייגע שמוביל לתשלום קנס, למשפט ואף לשלילת הרשיון. אין דבר יותר מרגיז מעצירה ע"י שוטר כשאתם בדרך לעבודה, בטיול עם המשפחה או בנסיעת עבודה.

בהרבה מקרים אנחנו חושבים שמוטב לחסוך כסף ולעבור את התהליך לבד. אז זהו שלא! במקרים כאלה יש לפנות אל עורך דין תעבורה מנוסה. עורך דין תעבורה יוכל לשנות את התמונה באופן ממשי, להקטין לכם את הקנסות, להוריד את הנקודות, ולמנוע מכם את שלילת רישיון. יתרה מכך, לאנשים שסוג עבודתם מצריך נהיגה - פנייה אל עורך דין תעבורה היא מהותית, כדי לא להגיע למצב של השבתה מעבודה לתקופה ארוכה.

סיוע משפטי - עורך דין תעבורה

עורך דין תעבורה יוכל לסייע לכם להתמודד עם קבלת דוח תנועה, וכמובן גם במקרים נוספים של מעורבות בתאונת דרכים וכדומה. לאחר שקיבלתם דוח תנועה יש בידכם כמה אפשרויות לפעולה:
1. לשלם הדוח תוך 90 יום.
2. להגיש בקשה לביטול הדוח תוך 30 יום.
3. לבקש להישפט תוך 90 יום.

במידה ואתם מחליטים לשלם את הדוח, אתם בעצם מודים באשמה ואין אפשרות לבטל או לבקש להישפט. במקרה כזה אין צורך בעורך דין. בכל יתר המקרים סיוע משפטי של עורך דין תעבורה נחוץ וכדאי. כאשר אתם מעוניינים לבטל את הדו"ח יש להסתייע בשירותי עורך דין תעבורה, כדי לבדוק את היתכנותו של ביטול זה.

במקרים מסויימים אכן ניתן לבטל את הדוח, למשל: אם ניתן להוכיח כי לא נעברה עברה, אם קיימת טעות בזיהוי עובר העבירה, וגם במקרים שכתב ידו של השוטר אינו מובן ניתן לבטל את הדוח. במידה ובקשת הביטול נדחית, אפשר להגיש בקשה להישפט תוך 30 יום. כאשר אתם מעוניינים להישפט, יש להסתייע בעורך דין תעבורה כדי למצות את ההליך באופן האופטימאלי. את הבקשה יש לשלוח באמצעות הספח המצורף לדוח בדואר רשום תוך 90 יום מרישום הדוח. זימון למשפט נשלח למבקש עד שנה מבקשתו להישפט. במידה ועבר פרק זמן זה יש אפשרות לטעון להתיישנות העבירה.

עורך דין תעבורה - החזרת רישיון נהיגה

לקצין משטרה יש את הסמכות לשלול את רשיון הנהיגה מנהג שלדעתו עבר עבירת תנועה, אך אקט זה אינו קובע כי הנהג אשם. את האשמה יש להוכיח אך ורק בבית המשפט. שוטר אינו שופט ולא הוא שקובע אם הנהג אשם או לא. לכן, חשוב לדעת כי גם במקרה שקצין משטרה החליט כי הנהג מסכן בצורת נהיגתו את חיי הנהגים האחרים והולכי הרגל, ולפיכך החליט על שלילת רשיונו, זכותו של הנהג להגיש ערעור על פסילה זו. את הערעור יש להגיש בבית המשפט לתעבורה, ואת זאת יש לעשות באמצעות עורך דין תעבורה הבקיא בכל הנהלים, התקנות והחוקים השונים. עורך דין תעבורה מנוסה ידע לעמוד על זכויותיכם באופן המקסימאלי.

עבירות תנועה דורשות ייצוג הולם כדי למזער את הנזק האפשרי רוב האנשים שנוהגים בכבישים ובדרכים, יש סיכוי סביר שיבצעו עבירת תנועה ויתפסו ע"י שוטר או יחשדו בגדר מבצעי עבירת תנועה כשלא נעשתה עבירה כלל. כך או כך אין להתעלם מן ההשלכות האפשריות של ביצוע עבירת תנועה: קבלת נקודות, קנס כספי, שלילה זמנית של הרשיון או שלילה לתקופה ארוכה. את כל אי הנעימות הזו ניתן לעבור בצורה הרבה יותר חלקה באמצעות ייצוג של עורך דין תעבורה, שעשוי במקרים רבים להקל באופן משמעותי על מידת העונש או במקרים אחרים לבטל את דוח העבירה לחלוטין.

לקבלת סיוע משפטי עורך דין תעבורה.

נייד : 072-338-4317

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני!