דף הבית מפת אתר צור קשר
עורך דין
עורך דין לסוגיה המשפטית שלך - 072-338-4317

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
עורך דין!שם : טלפון : עיר :
 

 
עורך דין מתמחה בסוגיה המשפטית הרצויה לכם
עורך דין לפי התמחות
עורך דין התמחויות המשרדצו תשלומיםעורך דין התמחויות המשרדחייב מוגבל באמצעיםעורך דין התמחויות המשרדצ'קים חוזרים
עורך דין התמחויות המשרדאיחוד תיקיםעורך דין התמחויות המשרדהסרת עיקוליםעורך דין התמחויות המשרדהוצאה לפועל
עורך דין התמחויות המשרדחובות בהוצאה לפועלעורך דין התמחויות המשרדפשיטת רגלעורך דין התמחויות המשרדעיכוב יציאה מהארץ

צו תשלומים

ישנן חובות גדולים ? בעקבות אי עמידה בתשלומים נפתח כנגדך תיק בהוצאה לפועל ? מתלבט בין איחוד תיקים לפשיטת רגל ? מעוניין בצו תשלומים נוח ?

צו תשלומים הינו פיתרון מעולה עבור חייב אשר אינו עומד בתשלומים. ניתן להגיע להסדר צו תשלומים שניתן לעמוד בו מול הזוכה. לרוב הזוכים אינם מעוניינים להגיע להסדר צו תשלומים מול החייב מה שמעכב את החזר כספם ויתרה מזאת לאחר שהגיעו להסכמה לגבי עניין הסדר צו תשלומים מסכימים למתן צו תשלומים שאינו רלוונטי עבור החייב.

השגת צו תשלומים לבד?

האם ניתן להגיע להסדר צו תשלומים לבד ללא סיוע של עורך דין המתמחה בהוצאה לפועל ?
לרוב כאשר החייב מנסה להסדיר את חובו מול החייב לבד עלול לקבל תוצאה הפוכה ואף לגרום לעצמו נזק לא קטן כלל. בשל הסיבה שהזוכה מגיע עם עורך דין המתמחה בהוצאה לפועל ואינו מעוניין בהסדר צו תשלומים בפריסת תשלומים לאורך טווח.

לרוב העורך דין של הזוכה ילחץ בכל האמצעים אשר עומדים לרשותו ואף גם לא. כלומר יפחיד את החייב בעיקול משכורת, עיקול רכב, עיקול נכס ועוד.. ע"פ שאיומים אלו הינם אסורים. העורך דין המייצג ישתמש בכל האמצעים העומדים לרשותו מבחינה חוקית בכדי לבצע את מירב הגבייה.

לאור העובדה שהזוכה ועורך דינו לא מעוניינים להגיע להסדר צו תשלומים רצוי מאוד לקבל סיוע של עורך דין הוצאה לפועל אשר בקיע בחוקים ומגבלותיהם של הזוכים במערכת הוצאה לפועל.

עבודה עם עורך דין הוצאה לפועל לקבלת הסדר צו תשלומים :

• קבלת הסדר צו תשלומים הגיוני שהחייב יוכל לעמוד בו לאורך טווח.
• הסדר צו תשלומים יעשה באופן הוגן לשני הצדדים חייב מול זוכה.
• עורך דין המתמחה במערכת הוצאה לפועל בקיע בעניין של הסרת עיקולים ומניעתם בעתיד, לרוב החייב אשר הינו מנסה להגיע להסדר צו תשלומים ללא סיוע של עורך דין לא דואג לכך.
• בהגעה להסדר צו תשלומים נחתם בין שני הצדדים הסכם אשר מהגן את הדברים, כאשר ההסכם נעשה ללא סיוע של עורך דין החוזה יכול להתבצע באופן לא תקין ואינו מהוגן עבור החייב ולא עבור הזוכה.

כאשר הסכם נערך ע"י עורך דין לא יהיה ניתן להכחישו ואף לגבות את סכום הכסף מחדש.

האם כדאי לקבל צו תשלומים ?

בפרוש צו תשלומים הינו הדבר הנכון לחייב אשר אינו עומד בתשלומים שהוגדרו לו. קבלת סיוע משפטי ע"י משרד עורכי דין המתמחים במערכת הוצאה לפועל תסייע רבות לקבלת פריסת תשלומים נוחה ע"י משא ומתן עם הזוכה ועורך דינו.

עורך דין יעמוד על יכולתו של החייב לעמוד בתשלומים ומבין לאיזה הסדר צו תשלומים ניתן להגיע, העורך דין לא יתפשר על תנאיו של הזוכה וידרוש את יכולתו של החייב לעמוד בתשלומים.

הזוכה לא מעוניין להגיע להסדר צו תשלומים ?

לצערנו יש גם מצבים שלא ניתן להגיע להסדר הגיוני מול הזוכה ועורך דינו, ולכן במקרים חריגים שכאלה עורך הדין המייצג את החייב פועל להגנתו ופונה למערכת הוצאה לפועל על מנת לקבל צו תשלומים בתיק ובזכות זאת מתבטלים כל העיקולים של החייב, זהו הליך המונע מהזוכה לקבוע הסדר תשלומים מול החייב אלא החייב ישלם ע"פ יכולתו.

פנייה לעורך דין המתמחה בהוצאה לפועל תסייע לכם רבות בקבלת הסדרי צו תשלומים לפי יכולתכם. מלאו פרטיכם בלשונית למעלה באתר וכבר נצא לדרך לקבלת הסדר צו תשלומים הגיוני.

בהצלחה בקבלת צו תשלומים לפי יכולתכם האישית.

נייד : 072-338-4317

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני!