דף הבית מפת אתר צור קשר
עורך דין
עורך דין לסוגיה המשפטית שלך - 072-338-4317

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
עורך דין!שם : טלפון : עיר :
 

 
עורך דין מתמחה בסוגיה המשפטית הרצויה לכם
עורך דין לפי התמחות
עורך דין התמחויות המשרדתעבורהעורך דין התמחויות המשרדנהיגה ללא רישיוןעורך דין התמחויות המשרדתאונת פגע וברח
עורך דין התמחויות המשרדפסילת רישיון נהיגהעורך דין התמחויות המשרדנהיגה במהירות מופרזתעורך דין התמחויות המשרדתאונות דרכים
עורך דין התמחויות המשרדנהיגה בשכרותעורך דין התמחויות המשרדנקודות תעבורהעורך דין התמחויות המשרדגרימת מוות ברשלנות

עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים מסייע לקרובי הצד הנפגע

לא פעם, כאשר אדם שאתם מכירים עבר תאונת דרכים, הוא לא מסוגל לדרוש בעצמו פיצויים המגיעים לו עקב הפגיעה שהוא סובל ממנה. במצב כזה, ברור שעליכם חלה האחריות לדאוג לכל מחסורו - מה שכמובן גורר לא מעט הוצאות כספיות שונות. לכן, ברור שכבר בשלבים הראשונים עליכם לפנות אל עורך דין תאונות דרכים, שיוכל לתבוע את חברת הביטוח, ולדרוש ממנה את הפיצויים הקבועים בחוק. הפיצויים הללו יאפשרו לכם לשקם את האדם שנפגע בתאונה, וגם להוריד מכם את הנטל הכבד מבחינה כלכלית.

עורך דין תאונות דרכים - מה מגיע לכם על פי חוק

בעת פניה אל עורך דין תאונות דרכים, הוא יסביר לכם במדויק מה למעשה מגיע לכם לקבל כפיצוי בעקבות הפגיעה בתאונה. ראשית, במידה והנפגע עסק בפרנסת המשפחה - הרי שאתם זכאים לקבל פיצוי עבור אובדן ההשתכרות והפגיעה הכלכלית במשפחה. כמובן שבחישוב הפיצויים, חייבים לקחת בחשבון גם את ההוצאות עבור הטיפול הרפואי.

עורך דין תאונות דרכים יוכל לחשב עבורכם גם את הטיפול הרפואי המידי אשר ניתן לנפגע, אך גם טיפולים נוספים - כמו לדוגמה טיפול סיעודי אשר לעתים קרובות נדרש, כמו גם טיפול שיקומי אשר בוודאי יידרש בהמשך הדרך עבור הנפגע. כמו כן, לא פעם, התאונה של קרוב המשפחה שלכם עלולה להשפיע עליכם ברמה הנפשית. חשוב מאד לציין, כי עורך דין תאונות דרכים יכול לייצג אתכם ולדרוש עבורכם פיצויים הנוגעים לטיפול נפשי שעברתם בעקבות התאונה, ויש לכך תקדימים במשפט הישראלי.

עו"ד תאונות דרכים - אתם לא לבד בתהליך

חשוב מאד להבין, שבעצם הפניה שלכם אל עורך דין תאונות דרכים, אתם לא נשארים לבד לאורך כל הדרך. תמיד עורך הדין ילווה אתכם, ויוכל לראות שאתם מקבלים את כל הפיצויים השונים. בסופו של התהליך, אתם תקבלו לא מעט תמיכה כלכלית מחברת הביטוח, ותוכלו לחזור למסלול החיים שלכם. אבל כדי שזה יקרה, מצפה לכם דרך ארוכה ולעיתים מפותלת, בה תזדקקו לסבלנות ואורך רוח, ובעיקר לליווי מקצועי של עורך דין תאונות דרכים מיומן ומנוסה שיהיה לצידכם.

נייד : 072-338-4317

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני!